Etikety tiskarna - etikety tiskarna

Mikro DTP s.r.o. etikety bílé nebo s potiskem
kotouče archy termoetikety
samolepicí
do ttr termopásky vosk resin
v Plzni od roku 1996 Plzeň Doubravka
Hřbitovní ulice 24 tel. 776 777 966
Přejít na obsah
Etikety tiskárna

Mikro DTP s.r.o. Plzeň

Proč jsou etikety důležité
Kvalitní označení výrobků je pro marketing důležité. Etikety pomohou označit vaše výroby a jednoznačně je identifikovat. Etikety mohou kromě loga obsahovat název a všechny potřebné informace o produktu.
Etikety jsou nejdůležitější součástí balení. Je to klíčová vlastnost marketingu. Potenciální spotřebitel získá informace o produktu z etikety a může se rozhodnout při koupi. Etikety mohou informovat i o dodatečných vlastnostech zboží. Zákazník se jednoduše a rychle může orientovat.

Správně navržené etikety upoutají pozornost potencionálního zákazníka. Etikety pomohou přitáhnout pozornost i těch, co nebyli dosud vašim zákazníky. Správný obal doplněn atraktivní etiketou může rozhodnout, zda si zákazník koupí váš produkt.
MikroDTP vám navrhne etikety na míru. Tisk etiket na míru je velmi oblíbená. Můžete experimentovat s písmem, barvami a přizpůsobit etikety své reklamní kampani. Dokonalá prezentace produktu a značky je velmi důležitá.

Etikety lze přizpůsobit sezóně. Etikety jsou cenově dostupné a proto pokud uděláte několik změn v textu, jsou etikety připraveny na novou prodejní sezónu nebo prodejní akci.


Dobře naplánovaná reklamní kampaň podpořena vizuálně přitažlivými etiketami může výrazně zvýšit váš prodej.
Tisk etiket je za příjemné ceny. Vysoce kvalitní tisk etiket ve firmě MikroDTP zaručí, že etikety vydrží dlouhou dobu.


Při uvedení značky na trh je prvním krokem k úspěchu informování lidí o její existenci. Pokud název vaší značky zůstane nepovšimnutý, váš produkt se bude prodávat méně. Získejte potencionálních zákazníků prostřednictvím nových etiket. Využití etiket, je šikovná marketingová strategie.
Mikro DTP s.r.o.
Hřbitovní 24
312 00 Plzeň
Tel.: +420 776 777 966
po-pá 8.10-14.30(16) h.
etikety@mikrodtp.cz
Návrat na obsah